На Коломийщині потерпілим від репресій поновили пільги


На черговій сесії Коломийської міської ради депутати прийняли рішення поновити пільги в оплаті за житлово-комунальні послуги потерпілим від репресій, повідомляють у пресслужбі міськради. Об этом сообщает acid.in.ua со ссылкой на СМИ.

Отже, від 1 липня реабілітованим особам та потерпілим від репресій відповідно до Закону України «Про реабілітацію жертв репресій комуністичного тоталітарного режиму 1917-1991 років» зменшили розмір плати за житлово-комунальні послуги (природний газ, водопостачання та водовідведення, електроенергію та квартирну плату) на 25%.

Нагадаємо, на засіданні 42 сесії міської ради у відповідь на звернення представниці Коломийської міськрайонної спілки політв’язнів та репресованих Любові Курко, Ігор Слюзар запропонував депутатам переглянути рішення щодо скасування пільг реабілітованим, якими вони користувалися у 2018 році. Держава ж від соціальної допомоги реабілітованим самоусунулася.

Зазначається, що у місті та районі 244 особи мають статус реабілітованих. Міський голова Ігор Слюзар дав доручення департаменту соціальної політики підготувати відповідний проект рішення про повернення у коломийській громаді (м. Коломия, с.Воскресинці, с.Іванівці, с.Товмачик, с.Шепарівці, с.Саджавка та Кубаївка) пільг реабілітованим.

З текстом рішення можна ознайомитися офіційному вебсайті http://nbkolrada.gov.ua/dt/155950/.

Читайте також: Унікальні дзвони привезли до Коломиї з Нідерландів.

Фото – ілюстративне.


Джерело статті: “http://gk-press.if.ua/na-kolomyjshhyni-poterpilym-vid-represi-ponovyly-pilgy/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя