Привіт "Укрзалізниці", або Розсадник клопів категорії "люкс" (фото)

"Укрзалізниця " оскандалилася з клопами в вагоні-люкс пасажирського поїзда, що їхав до Києва.

Об этом сообщает vashgolos.in.ua со ссылкой на СМИ.

Про кричущий випадок написала на своїй сторінці в Facebook Марічка Криштопа, передають Патріоти України.

"Укрзалізниця, це дуже круто, коли купляєш квитки на потяг 357/358 "Рахів-Київ" вагон люкс (номер 8), бо хочеш спати й з дитиною їдеш, але маєш ловити всю ніч клопів. Та ще й з кров’ю.

- Пані, — каже мені провідниця, яку вдалось розбудити, — це лиш на день такий вагон, я можу лиш коврик у вас забрати. Нічим не поможу.

Прекрасно ж, тепер я буду за майже дві тисячі грн бити клопів всю ніч, аби вони не кусали дитину. ще й додому привезу. щоб вас так возили все життя", — йдеться в пості.

Також Криштопа опублікувала фото з вагона."Запропонували нас з малою переселити до чоловіка в перше купе. Радісно показала їм розплідник там. Сказав, що дав телеграму, але не знає, що робити... Нас переселили в купе (схоже, віддали своє). Начальник потяга спрацював оперативно. З Укрзалізницею ми завтра ще поспілкуємося, бо те, що вони завтра відчеплять вагон, — не компенсація... Сходив чоловік в "рідний" вагон, а там святе місце не буває порожнім — взяли сидячих пасажирів", — зазначила пізніше Криштопа.Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/pryvit-ukrzaliznytsi-abo-rozsadnyk-klopiv-katehorii-liuks-foto-297646.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя