Сергій Кривонос: Інформаційна війна, є однію з головних складових, які реалізовує агресор проти України

Sergey Krivonos4.jpg

Ось моя відповідь, саме на приклад, як: зі сказаного мною в інтерв’ю Радіо Свобода, виривають частину, і використовують “потрібне” розповсюджуючи хибну інформацію.

Об этом сообщает Роспрес

Перед Україною стоїть велике завдання, вибудувати стійкий суспільний інформаційной імунітет у сприйнятті інформацій, протидії фейкам та інформаційним агресіям.

Конституція України

Стаття 17.

Захист суверенітету і територіальної цілісності України, забезпечення її економічної та інформаційної безпеки є найважливішими функціями держави, справою всього Українського народу.

Оборона України, захист її суверенітету, територіальної цілісності і недоторканності покладаються на Збройні Сили України.

Інформаційна безпека – стан захищеності життєво важливих інтересів людини, суспільства і держави, при якому запобігається завдання шкоди через неповноту, невчасність та невірогідність інформації; негативний інформаційний вплив, негативні наслідки застосування інформаційних технологій, несанкціоноване розповсюдження, використання і порушення цілісності, конфіденційності та доступності інформації.

Інформаційний вплив − організоване цілеспрямоване застосування інформаційних засобів і технологій для внесення змін у свідомість особи чи населення та в інформаційно-технічну інфраструктуру суб’єктів інформаційних відносин.Джерело статті: “https://wikibaza.com/Сергій_Кривонос:_Інформаційна_війна,_є_однію_з_головних_складових,_які_реалізовує_агресор_проти_України”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя