Президент 13 лютого зустрінеться з бізнес-спільнотою у вузькому коліПрезидент України Володимир Зеленський має намір 13 лютого провести зустріч із керівництвом Європейської Бізнес Асоціації (ЄБА), Американської торговельної палати, Спілки українських підприємців, у подальшому може зустрітися з бізнесом у ширшому форматі.

Об этом сообщает Роспрес


“Це ініціатива від президента – зустрітися з представниками бізнесу, щоб почути в робочому порядку, які проблеми наразі турбують бізнес-спільноту”, – сказала виконавчий директор ЄБА Ганна Дерев’янко напередодні зустрічі, повідомляє агентство “Інтерфакс-Україна”.


За її словами, бізнес має намір відзначити важливість продовження курсу макроекономічної стабільності та співпраці з Міжнародним валютним фондом.


Крім цього, список питань, які представники асоціацій хотіли б обговорити з президентом, досить великий.


“Переважно питання полягають у тому, що ми вітаємо макроекономічну стабільність у державі, хочемо, щоб вона тривала. Ми за продовження співпраці з МВФ. На це також буде зроблено акцент. Ми всі відзначатимемо необхідність критичних змін у системі правосуддя, ефективну роботу системи правоохоронних органів”, – зазначила Дерев’янко.


Вона також відзначила можливість обговорення боротьби з тіньовою економікою.


“Крім цього, порушуватимуться питання кредитування та його доступності. Також питання запобігання додатковому тиску на фонд оплати праці. Тобто, недопущення таких законодавчих ініціатив. Також – недопущення запуску паралельного імпорту, зокрема, це стосується імплементації національного принципу вичерпання прав та інтелектуальної власності”, – зазначила виконавчий директор ЄБА.


Цього року зустріч у такому форматі відбувається вперше, додала Дерев’янко.


Джерело статті: “https://cometa.news/prezident-13-ljutogo-zustrinetsja-z-biznes-spilnotoju-u-vuzkomu-koli/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя